K&M_247

 

Rozbudowany i odnowiony Hotel Rozdroże jest otoczony ogólnie dostępnym, pięknym i zadbanym ogrodem.

Dwa oczka wodne, zmyślnie położone na różnych wysokościach, zostały połączone rzeczką, dopełniając rekreacyjne i ekologiczne otoczenie. W okresie letnim w stawach można cieszyć się kolorowymi rybkami, które skrywają się pod nenufarami i inną wodną roślinnością.

Wschodnia części ogrodu została podzielona na dwie części, gdzie mieszczą się trzy altany.

Pierwsza, duża altana na około 150 osób, z możliwością zwijania i opuszczania ścian bocznych, dodatkowo piętro -  skąd można podziwiać uroki ogrodu i okolicy. Często wynajmowana przy organizacji imprez plenerowych, integracji, eventów firmowych. 

Dwie mniejsze, bliźniacze ażurowe altany, położone są obok siebie Ich przeznaczeniem jest możliwość zorganizowania ślubu w plenerze, małego przyjęcia grillowego czy np. ogniska dla dzieci, a także możliwość schronienia się, w przypadku nagłej zmiany pogody podczas ogrodowego party.

Teren, którym dysponujemy,  jest idealnym miejscem do organizacji  różnego rodzaju atrakcji. Poza lasem, olbrzymia wolna przestrzeń – około trzech hektarów. Boisko do piłki plażowej, siatkowej, badmintona, paintballa.

Bezpośrednia bliskość kilkuhektarowego lasu sosnowego, szczególnie wiosną, kusi zapachem i odgłosami dzikiej przyrody.

Bolimowski Park Krajobrazowy, który sąsiaduje z naszym sosnowym lasem, oferuje jeszcze więcej możliwość. Trasy rowerowe, wycieczki piesze, możliwość uprawiania wszystkich sportów biegowych. W okresie zimowym, kuligi z pochodniami, na dużych i małych saniach.

W odległości 200m możliwość wynajęcia kompleksu sportowego; boisko ligowe trawiaste, boisko ze sztuczną trawą, kort tenisowy, boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę.

Tuż obok Hotelu Rozdroże, mieści się Zabytkowy Pałac w Nieborowie, z dużym parkiem i ogrodem -  istnieje możliwość rezerwacji dla większych grup zwiedzających.

Około 3 km na północ, przepływa rzeka Bzura, nieuregulowana dzika rzeka, na której można zorganizować niezapomniany spływ kajakowy.

Do zwiedzania i spacerowania w pobliżu (do 5km), Ogród Romantyczny w Arkadii, kilka kilometrów dalej Sromów - Muzeum Ludowe, a w Łowiczu - 8km, muzeum ze sławnymi wycinankami, porcelaną  i nie tylko.