034

Hotel Rozdroże Nieborów to nowoczesny obiekt o doskonałej lokalizacji – w centrum Polski, między Łodzią a Warszawą, przy trasie nr 70 Łowicz – Skierniewice, blisko Autostrady Wolności A2.

Oferuje bezpłatny parking dla gości oraz ogólnodostępne WI-FI. Hotel otoczony jest własnym lasem, dużym ogrodem ze stawami, placem zabaw, altanami.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja czynna od 12 do 22, śniadania serwowane są od 7 do 10.

Hotel oferuje znakomite warunki do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich spotkań biznesowych. Do dyspozycji uczestników spotkań firmowych oddajemy 8 sal konferencyjnych wyposażonych w niezbędny sprzęt audio-video, klimatyzację oraz WiFi. Hotelowa restauracja obsługuje konferencje w zakresie cateringu, zarówno przerw kawowych jak i posiłków dla uczestników. Hotel dysponuje miejscem na konferencje do 300 osób lub 120 w przypadku korzystania z zaplecza noclegowego.

Organizuje wszelkie imprezy okolicznościowe, obiady rodzinne, chrzciny, komunie, wesela, śluby plenerowe, pikniki, spotkania integracyjne i wiele innych. Dzięki licznym salom jednocześnie w obiekcie może odbywać się kilka równoległych imprez.

Znajduje się w malowniczej oraz pełnej atrakcji turystycznych części powiatu łowickiego. Bliskość Pałacu w Nieborowie, Parku Romantycznego w Arkadii, skansenu w Maurzycach czy Sromowie sprawia, iż przebywający u nas turyści przenoszą się w świat przedstawiający staropolskie tradycje jednego z najpiękniejszych terenów Polski.