008

 

Hotel Rozdroże Nieborów oferuje znakomite warunki do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich spotkań biznesowych. Do dyspozycji uczestników spotkań firmowych oddajemy 8 sal konferencyjnych wyposażonych w niezbędny sprzęt audio-video, klimatyzację oraz WiFi. Hotelowa restauracja obsługuje konferencje w zakresie cateringu, zarówno przerw kawowych jak i posiłków dla uczestników. Hotel dysponuje miejscem na konferencje do 300 osób lub 120 w przypadku korzystania z zaplecza noclegowego.

Część konferencyjno-biurowa – PARTER

 

Sala VIP (1)

główną jej zaletą, jest możliwość zorganizowania spotkania biznesowego, przeprowadzania rozmów negocjacyjnych lub podpisania intratnego kontraktu. Obszerny stół konferencyjny i stylowe meble, dają poczucie komfortu i odprężenia. Dodatkowo, ściany kolorystycznie kontrastują z całym wnętrzem oraz drewnianymi żaluzjami, tworzą typowy klimat gabinetowy. Na życzenie naszych Gości, Sala VIP może zostać zaaranżowana bądź przekształcona na kilka sposobów, min. jako sala na ekskluzywne przyjęcie, telewizyjna, kinowa, szachowa, itp.

Sala Perłowa (3)

klasyczna sala konferencyjna z możliwością projekcji dwustronnej, może zostać przekształcona w salę kinową lub gastronomiczną. Sala szkoleniowa do 50 osób. Ustawienie stołów w literę; I, U, L, szkolne i teatralne.

Sala Oliwkowa (4)

sala szkoleniowo-dydaktyczna z możliwością projekcji w trzech różnych kierunkach, z uwagi na bezpośrednie wyjście do ogrodu, często wynajmowana jako sala gastronomiczno-rozrywkowa. Sala szkoleniowa do 30 osób. Ustawienie stołów w literę; I, U, L, teatralne.

 

Część konferencyjna– I PIETRO

 

Trzy sale A, B i C, dzielone dźwiękoszczelnymi, ruchomymi ścianami, tworzą perfekcyjną i uniwersalną przestrzeń szkoleniowo-konferencyjną. W połączeniu tworzą przestrzeń, która pomieści nawet 300 osób. Sale na I piętrze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było swobodnie poruszać się pomiędzy nimi, z możliwością wyjścia na zewnątrz bezpośrednio na taras widokowy i ogród.

Sala A

Sala konferencyjna dla 30 osób. Ustawienie stołów w literę; I, U, L, teatralne. Możliwość prowadzenia prezentacji bocznej.

Sala B

Sala konferencyjna dla 100 osób. Ustawienie stołów – pełne spektrum. Dodatkowe nagłośnienie sufitowe.

Sala C

Sala konferencyjna dla 80 osób. Ustawienie stołów – pełne spektrum. Dodatkowym atutem, jest wyjście na zewnątrz, na taras widokowy.

Sala Bankietowa

znajduje się równolegle do sal A, B i C, z objętością do 200 osób, która stanowi uzupełnienie części konferencyjnej – doskonałe miejsce na lunch. Świetnie sprawdza się, podczas szkoleń i konferencji, gdy potrzebna jest wolna przestrzeń, np.; stoiska, wystawcy, galerie, lub do podziału na grupy treningowe. Sala może być wykorzystywana również jako konferencyjna.

 

007
014
012